ZELUX - Led Globe A60 12W E27 3000K Gömb Izzó (ZXG12WWW)
0 / 5
0 / 5
Zelux Led Globe A60 12W E27 3000K Gömb Izzó A Zelux termékcsa ládot magas minőség és hosszú távú megbízhatóság jellemzi. A Zelux E27 12W A60 LED Globe -fényforrások a 75W -os hagyományos izzókat helyettesítik, melyeknél ötvenszer hosszabb élettartammal, 80%-os energiamektakarítás melett működnek. A 12W teljesítményű Zelux LED izzó kiemelkedően magas, 1120 lumen fényerőt biztosít, emelett 270 fokos szögben világít. A Led technológia hozzájárul a fenntartható jövőhöz, egyszerűbb, hatékonyabb mint az elődei. A Zelux Led fényforrásai akár 25.000 óra élettartamra is képesek, melyre 2 év gyártói garanciát biztosítunk. A fényforrások többféle formában, különböző színhőmérsékletben érhetőek el.
| Termék ID: | #6027869 |
| Cikkszám: | ADZXG12WWW |
| EAN kód: | 5999860214021 |
| Dimmelhető: | nem |
| Élettartam: | 25.000 óra |
| Energiaosztály: | G |
| Fényáram: | 1120 lumen |
| Feszültség: | 230 V |
| Foglalat: | E27 |
| GARANCIA: | 2 év |
| IP védettség: | IP20 |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| Sugárzási szög: | 180 ° |
| Színhőmérséklet: | 3000K |
| Teljesítmény: | 12W |
| TERMÉK ANYAGA: | fém/műanyag |
| TERMÉK HOSSZÚSÁGA: | 12 |
| TERMÉK MAGASSÁGA: | 6 |
| TERMÉK SÚLYA: | 0,056 kg |
| TERMÉK SZÉLESSÉGE: | 6 |
| Termék típus: | LED izzó |
| Világítási szög: | 270 ° |