ZELUX - Led Globe A70 16W E27 3000K Gömb izzó (ALZXG16WWW)
0 / 5
0 / 5
A Zelux termékcsaládot magas minőség és hosszú távú megbízhatóság jellemzi. A Zelux E27 16W A70 LED Globe-fényforrások a 120W-os hagyományos izzókat helyettesítik, melyeknél ötvenszer hosszabb élettartammal, 80%-os energiamektakarítás melett működnek. A 16W teljesítményű Zelux LED izzó kiemelkedően magas, 1500 lumen fényerőt biztosít, emelett 270 fokos szögben világít. A Led technológia hozzájárul a fenntartható jövőhöz, egyszerűbb, hatékonyabb mint az elődei. A Zelux Led fényforrásai akár 25.000 óra élettartamra is képesek, melyre 2 év gyártói garanciát biztosítunk. A fényforrások többféle formában, különböző színhőmérsékletben érhetőek el.
| Termék ID: | #6028742 |
| Cikkszám: | ZXG16WWW |
| EAN kód: | 5999860214618 |
| Csomagolási egység: | 1db, 100db/karton |
| Dimmelhető: | nem |
| Élettartam: | 25.000 óra |
| Energiaosztály: | G |
| Fényáram: | 1500 lumen |
| Feszültség: | 220-240 V |
| Foglalat: | E27 |
| Garancia: | 2 év |
| Garancia (év): | 2 |
| Garancia (hónap): | 24 |
| IP védelem: | IP20 |
| IP védettség: | IP20 |
| Sugárzási szög: | 180 ° |
| Színhőmérséklet: | 3000K |
| Teljesítmény: | 16W |
| Termék anyaga: | fém/műanyag |
| Termék formája: | A70 gömb |
| Termék hosszúsága: | 12 |
| Termék magassága: | 6 |
| Termék szélessége: | 6 |
| Termék típus: | LED izzó |
| Tulajdonságok: | Klasszikus |
| Világítási szög: | 270 ° |