ZELUX - Led Globe A70 16W E27 3000K Gömb izzó (ZXG16WWW) - mamuth
0 / 5
0 / 5
Zelux Led Globe A70 16W E27 3000K Gömb izzó
| Termék ID: | #6027705 |
| Cikkszám: | ADZXG16WWW |
| EAN kód: | 5999860214618 |
| Dimmelhető: | nem |
| Élettartam: | 25.000 óra |
| Energiaosztály: | G |
| Fényáram: | 1500 lumen |
| Feszültség: | 230 V |
| Foglalat: | E27 |
| GARANCIA: | 2 év |
| IP védettség: | IP20 |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| Sugárzási szög: | 180 ° |
| Színhőmérséklet: | 3000K |
| Teljesítmény: | 16W |
| TERMÉK ANYAGA: | fém/műanyag |
| TERMÉK HOSSZÚSÁGA: | 12 |
| TERMÉK MAGASSÁGA: | 6 |
| TERMÉK SÚLYA: | 0,07 kg |
| TERMÉK SZÉLESSÉGE: | 6 |
| Termék típus: | LED izzó |
| Világítási szög: | 270 ° |