ZELUX - LED Pultmegvilágító lámpatest 9W 4000K (ZEL-LED-FS9W4K)
0 / 5
0 / 5
Zelux LED Pultmegvilágító lámpatest 9W 4000K A Zelux termékcsaládot magas minőség és hosszú távú megbízhatóság jellemzi. A Zelux integrált pultmegvilágítójának fényereje meghaladja a hagyományos fénycsövek fényerejét, fogyasztásuk pedig mérhetően alacsonyabb, ötvenszer hosszabb élettartammal, 80%-os energiamegtakarítás melett működnek. Használható bútorvilágítóként, pultmegvilágítóként, de közvetett megvilágítás eléréséhez is alkalmazható, mind professzionális (bevásárlóközpontok, kirakatok), mind pedig háztartási használatra. A Led technológia hozzájárul a fenntartható jövőhöz, a Zelux Led fényforrásai akár 30.000 óra élettartamra is képesek, melyre 2 év gyártói garanciát biztosítunk. A csomagban található tartozékok segítségével a fénycső közvetlenül felületre szerelhető, nincs szükség armatúrára a beépítéshez. A csomag tartalma a 1,2m vezeték, illeszték, felrögzítő, toldó mely segítségével több darabot lehet sorba kötni. Ez esetben az egymáshoz csatlakoztatott fénycsövek teljesítménye nem haladhatja meg a 120W-ot. A Zelux bútorvilágítók elérhetők 60cm, illetve 120cm kivitelben.
| Termék ID: | #6029504 |
| Cikkszám: | ADZEL-LED-FS9W4K |
| EAN kód: | 5999860214472 |
| Élettartam: | 30000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fényáram: | 800 lm |
| Feszültség: | 230 V |
| GARANCIA: | 24 |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| Sugárzási szög: | 120 ° |
| Szállítási idő: | 1-2 munkanap |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény: | 9 W |
| TERMÉK HOSSZÚSÁGA: | 58 |
| TERMÉK MAGASSÁGA: | 36 |
| TERMÉK SÚLYA: | 1 kg |
| TERMÉK SZÉLESSÉGE: | 22 |
| Termék típus: | LED lámpa |