ZELUX - Led R50 7W E14 4000K (ZXR506E14WNW) - mamuth
0 / 5
0 / 5
A Zelux termékcsa ládot magas minőség és hosszú távú megbízhatóság jellemzi. A Zelux E14 6W R50 LED reflektív -fényforrások a 45W -os hagyományos izzókat helyettesítik, melyeknél ötvenszer hosszabb élettartammal, 80%-os energiamektakarítás melett működnek. A 6W teljesítményű Zelux LED izzó kiemelkedően magas, 450 lumen fényerőt biztosít, emelett 180 fokos szögben világít. A Led technológia hozzájárul a fenntartható jövőhöz, egyszerűbb, hatékonyabb mint az elődei. A Zelux Led fényforrásai akár 25.000 óra élettartamra is képesek, melyre 2 év gyártói garanciát biztosítunk. A fényforrások többféle formában, különböző színhőmérsékletben érhetőek el.
| Termék ID: | #6031063 |
| Cikkszám: | ADZXR506E14WNW |
| EAN kód: | 5999860214199 |
| Élettartam: | 25000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fényáram: | 450 lm |
| Feszültség: | 230 V |
| Foglalat: | E14 |
| GARANCIA: | 24 |
| Lumen Fényerő: | 450 |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| Színhőmérséklet: | 4000 K |
| Teljesítmény: | 6W |
| TERMÉK HOSSZÚSÁGA: | 12 |
| TERMÉK MAGASSÁGA: | 4 |
| TERMÉK SÚLYA: | 0,042 kg |
| TERMÉK SZÉLESSÉGE: | 4 |
| Termék típus: | LED izzó |