ZELUX - Led RGB A60 9W E27 Okos izzó távirányítóval (ZXG9RGBW) - mamuth
0 / 5
0 / 5
Zelux Led RGB A60 9W E27 Okos izzó távirányítóval A Zelux Smart távirányítós LED fényforrások segítségével képesek lehetünk hangulat , illetve fő világítás beállításra. Az RGB funkciónak köszönhetően kiválaszthaunk (piros, kék, zöld, sárga) valamint meleg fehér (2700K) fényt is. Lehetőség van egyidőben egy távirányítóval több, akár különböző formavilágú Smart LED izzót is vezérelni. A távirányítóa csomagolás tartozéka, a hozzá tartozó CR2032 elem szintén, ahol fontos, hogy használat előtt el kell távolítani a plasztik elemvédő fóliát.
| Termék ID: | #6028612 |
| Cikkszám: | ADZXG9RGBW |
| EAN kód: | 5999860214205 |
| Dimmelhető: | igen |
| Élettartam: | 30000 óra |
| Energiaosztály: | F |
| Fényáram: | 440 lumen |
| Feszültség: | 230 V |
| Foglalat: | E27 |
| GARANCIA: | 2 év |
| IP védettség: | IP20 |
| Megjegyzés: | A kép a valóságtól eltérhet |
| Szállítási idő: | 1-2 munkanap |
| Színhőmérséklet: | 2700K |
| Teljesítmény: | 9W |
| TERMÉK ANYAGA: | fém/műanyag |
| TERMÉK HOSSZÚSÁGA: | 12 |
| TERMÉK MAGASSÁGA: | 6 |
| TERMÉK SÚLYA: | 0,074 kg |
| TERMÉK SZÉLESSÉGE: | 6 |
| Termék típus: | LED izzó |
| Világítási szög: | 160 ° |