Diplon - Nora 150 cm es szabadon álló akril fürdőkád (BT2802-150)
0 / 5
0 / 5
A Diplon BT2802 "Nora" 150 cm szabadon álló fürdőkád a fürdőszoba álomképének megvalósításához ideális választás. A Dupla akril alapanyagból készült fehér kád ovális dizájnja elegáns és modern megjelenést biztosít, miközben a szabadon álló kivitelezés maximális kényelmet nyújt a fürdőzéskor. A kádtest 3 rétegű üvegszálból készült, ennek köszönhetően masszív és strapabíró. A Kád fényes karcálló bevonattal van ellátva. A kád csaptelep nélküli, így a csapot külön kell megvásárolni. A lefolyó tartozék. A kád szintező lábakkal van szerelve, így biztos lesz a stabilitás. Az 50 mm átmérőjű szifon pedig a víz elvezetését. A kád 150 cm hosszú, 74 cm széles és 44,5 cm mély és 60 cm magas. A kád 1 éves garanciával rendelkezik. Válassza a Diplon BT2802 "Nora" 150 cm szabadon álló fürdőkádját, hogy a fürdőzés élménye még emlékezetesebb legyen.
| Termék ID: | #2312405 |
| EAN kód: | 5999568855458 |
| Anyag: | Dupla Akril |
| Felület: | Tükörsima, antibakteriális |
| Garancia: | 1 év |
| Hosszúság: | 150 cm |
| Magasság: | 60 cm |
| Méret: | 150x74x60 cm |
| mpn: | BT2802-150 |
| Szállítási idő: | 3 |
| Szélesség: | 74 cm |
| Szerelési irány: | Univerzális |
| Szín: | Fehér |