Hagyományos japán fakalapács fémvéggel (32 mm)
0 / 5
0 / 5
Kiduchi – hagyományos japán fakalapács, amelyet általában az asztalosmunkákban használnak fadarabok és kötések összeütésére, valamint dübelek vagy vésők kalapálására. A fakalapács nem deformálja a fémszerszámok végeit, ahogy azt a legtöbb fémkalapács teszi. A Kiduchi kalapács jellemzői: ✅ Hagyományos japán kalapács, Kiduchi 木槌 ✅ Általános asztalos használatra ✅ Japán tölgyfából készült ✅ Feje fa és fém végekkel is rendelkezik ✅ Kicsi és könnyű ✅ Japánban készült
| Termék ID: | #5829124 |
| Anyag: | tölgyfa |
| Átmérő: | 35 mm |
| Hosszúság: | 300 mm |
| Mennyiség: | 1 |
| Származási ország: | Japán |
| Szélesség: | 100 mm |
| Tömeg: | 151 g |