Pony Jorgensen - ácskalapács hikoridió nyéllel - 454 g
0 / 5
0 / 5
Kiváló minőségű acélból készült kalapács. A hikoridió nyél csillapítja az ütődéseket és kényelmes fogást biztosít. Sima ütőfelület 26 mm-es átmérővel. A PONY JORGENSEN ácskalapács jellemzői: ✅ Kovácsolt acél ütőfelület ✅ Görbült fok szegek kihúzására és kicsavarására ✅ Fehér hikoridió nyél ✅ A nyél egy fa- és két acéléket tartalmaz ✅ Gyors és hatékony munkához ✅ Kiegyensúlyozott a jobb lendítéshez ✅ Nyél hossza: 28 cm ✅ Ütőfelület átmérője: 2,6 cm ✅ Acélfej súlya: 454 g
| Termék ID: | #5829548 |
| Anyag: | acél, hikoridió |
| Csomagolt mennyiség: | 1 |
| Csúszásmentes markolat: | nem |
| Hosszúság: | 330 mm |
| Magasság: | 35 mm |
| Mágneses: | nem |
| Súly: | 656 g |
| Szegecstartó: | nem |
| Szélesség: | 125 mm |