Pony Jorgensen - ácskalapács mart ütőfelülettel - 624 g
0 / 5
0 / 5
A kalapácsfej és a nyél egy darab minőségi acélból készül. A nyél műanyag markolattal van ellátva, amelynek gumiborítása csúszásgátló felületű, csillapítja az ütéseket és biztonságos fogást nyújt. Az ütőfelület átmérője 32 mm. Ideális kisebb bontási munkákhoz, tetőfedéshez és fakonstrukciókhoz. A kalapács ütőfelületén lévő mart barázda megakadályozza a szög elcsúszását, így biztonságosabbá téve a kalapálást. A PONY JORGENSEN ácskalapács jellemzői: ✅ Kovácsolt acél ütőfelület ✅ Görbült fok szegek kihúzására és kicsavarására ✅ Az ütőfelület mart barázdálása ✅ Egy darab acélból készült ✅ Műanyagnyél ✅ Csúszásgátló felület ✅ Mágneses fej ✅ Szegtartó ✅ Gyors és hatékony munkavégzéshez ✅ Kiegyensúlyozott a jobb lendítés érdekében ✅ A nyél hossza 37 cm ✅ Az ütőfelület átmérője 3,2 cm ✅ Az acél fej súlya 624 g
| Termék ID: | #5829076 |
| Anyag: | acél, műanyag, gumi |
| Csomagolt mennyiség: | 1 |
| Csúszásmentes markolat: | igen |
| Hosszúság: | 400 mm |
| Magasság: | 37 mm |
| Mágneses: | igen |
| Súly: | 1055 g |
| Szegecstartó: | igen |
| Szélesség: | 147 mm |