Perlas - 316L cirkónia szimmetria karkötő - 18k arany bevonattal
0 / 5
0 / 5
Tündökölj ezzel a kifinomult orvosi acél karkötővel, amely 18k arany bevonatával és ragyogó cirkónia köveivel garantáltan vonzza a tekinteteket. A lánc finoman csillogó, kisebb cirkónia kövekkel van díszítve, míg középen egy nagyobb méretű cirkónia kő koronázza meg az ékszer szépségét. Ez a karkötő tökéletes választás, hogy elegáns és modern megjelenést kölcsönözz mindennapi viseletednek.
Rendeltetésszerű használat mellett, színét és fényességét évekig megtartja.
| Termék ID: | #196335 |
| Anyag: | 316L orvosi/sebészeti acél |
| Bevonat: | 18K arany |
| Hipoallergén: | igen |
| Kő: | cirkónia |
| Kő színe: | fehér |
| Méret: | 16+5 cm |
| Nikkel mentes: | igen |
| Súly: | 6g |
| Szín: | arany |