Perlas - 316L csillag motívumos bohém karkötő - 18k arany bevonattal
0 / 5
0 / 5
Add meg megjelenésednek a bohém stílus egyedi varázsát ezzel az aranyozott dupla láncos karkötővel. Az egyik lánc középen egy elegáns csillag motívummal díszített, míg a másik láncot apró gyöngyök ékesítik, amelyek finom, mégis figyelemfelkeltő megjelenést biztosítanak. Ez a karkötő tökéletes választás a mindennapokra és különleges alkalmakra is, ha szeretnél egy kis extra ragyogást és egyediséget csempészni a megjelenésedhez. Rendeltetésszerű használat mellett, színét és fényességét évekig megtartja.
| Termék ID: | #193557 |
| Anyag: | 316L orvosi/sebészeti acél |
| Bevonat: | 18K arany |
| Hipoallergén: | igen |
| Méret: | 15+5 cm |
| Motívum mérete: | 8 mm |
| Nikkel mentes: | igen |
| Súly: | 3,5 gramm |
| Szín: | arany |