Perlas - 316L húzózsinóros gyöngy karkötő - 18k arany bevonattal
0 / 5
0 / 5
Emeld ki stílusodat ezzel az aranyozott orvosi acél ékszerrel, mely édesvízi gyöngyökkel és praktikus húzózsinórral van ellátva a könnyű felhelyezhetőség érdekében. A karkötő egyedi kialakítása során kagylógyöngy és aranyozott gyöngy váltakozik, így minden szem hozzájárul a karkötő lenyűgöző megjelenéséhez. Az édesvízi gyöngyök tisztasága és az aranyozott részletek elegáns összhangot teremtenek, amely időtállóan szép választás mindennapi viseletedhez és különleges alkalmakhoz egyaránt. Rendeltetésszerű használat mellett, színét és fényességét évekig megtartja.
| Termék ID: | #195588 |
| Anyag: | 316L orvosi/sebészeti acél |
| Bevonat: | 18K arany |
| Gyöngy: | édesvízi |
| Gyöngy mérete: | 5 mm |
| Hipoallergén: | igen |
| Méret: | 20 cm |
| Nikkel mentes: | igen |
| Súly: | 5,5g |
| Szín: | arany |