Perlas - 316L kígyó lánc karkötő - 18k arany bevonattal
0 / 5
0 / 5
Ez a karkötő a minimalista dizájn és a fényes aranyozott felület tökéletes ötvözete, amely minden helyzetben megállja a helyét. A finom kígyólánc design időtlen és diszkrét megjelenést kölcsönöz, ami tökéletes kiegészítő minden napra és különleges alkalmakra egyaránt. Rendeltetésszerű használat mellett, színét és fényességét évekig megtartja.
| Termék ID: | #193520 |
| Anyag: | 316L orvosi/sebészeti acél |
| Bevonat: | 18K arany |
| Hipoallergén: | igen |
| Lánc átmérő: | 2,7 mm |
| Méret: | 16+5 cm |
| Nikkel mentes: | igen |
| Súly: | 3,1 gramm |
| Szín: | arany |