Perlas - 316L kubai lánc karkötő, gyöngy medállal - 18k arany bevonattal
0 / 5
0 / 5
Tükrözd vissza természetes eleganciádat ezzel az aranyozott édesvízi kagylógyöngy ékszerrel, mely rusztikus lánccal és praktikus T-kapcsos zárral rendelkezik. A kagylógyöngy lapított és rusztikus kialakítása természetes szépséget sugároz, míg a változatos láncdesign - egyik részen vékonyabb, másik részen vastagabb láncszemekkel - egyedivé teszi az ékszert. Ez az elegáns és természetközeli karkötő tökéletes választás mindennapi viseletre. Rendeltetésszerű használat mellett, színét és fényességét évekig megtartja.
| Termék ID: | #189664 |
| Anyag: | 316L orvosi/sebészeti acél |
| Bevonat: | 18K arany |
| Gyöngy: | édesvízi |
| Gyöngy mérete: | 1,4 cm |
| Hipoallergén: | igen |
| Méret: | 18 cm |
| Nikkel mentes: | igen |
| Súly: | 12 gramm |
| Szín: | arany |