Perlas - 316L római számozott karperec - 18k arany bevonattal
0 / 5
0 / 5
Ez az aranyozott karperec római számokkal díszített, amely kiemeli viselője stílusát és egyediségét. A letisztult megjelenés és a figyelemfelkeltő részletek kifinomult stílust sugároznak, kiváló választás mindenki számára. Rendeltetésszerű használat mellett, színét és fényességét évekig megtartja.
| Termék ID: | #190180 |
| Anyag: | 316L orvosi/sebészeti acél |
| Bevonat: | 18K arany |
| Hipoallergén: | igen |
| Méret: | 10 cm |
| Nikkel mentes: | igen |
| Súly: | 7,7g |
| Szín: | arany |