Perlas - S925 Luna karkötő - Moissanite
0 / 5
0 / 5
Termékünk hivatalos Moissanite GRA minősítéssel rendelkezik, mellyel együtt egy hitelesített tanúsítványt is biztosítunk rendelésed mellé. Rendeltetésszer ű használat mellett, színét és fényességét évekig megtartja.
| Termék ID: | #201289 |
| Anyag: | S925 ezüst |
| Bevonat: | 18K fehérarany |
| Hipoallergén: | igen |
| Hivatalos GRA minősítés: | van |
| Kő: | moissanite / 5A cirkónia |
| Kő mennyisége: | 1db Moissanite / 20db 5A cirkónia |
| Kő mérete: | 6,5 mm (1 karát) / 1,5 mm/db |
| Kő színe: | fehér / fehér |
| Méret: | 16+4 cm |
| Nikkel mentes: | igen |
| Súly: | 2,75 g |
| Szín: | ezüst |