Perlas - S925 Szikra karkötő - Moissanite
0 / 5
0 / 5
Termékünk hivatalos Moissanite GRA minősítéssel rendelkezik, mellyel együtt egy hitelesített tanúsítványt is biztosítunk rendelésed mellé. Rendeltetésszer ű használat mellett, színét és fényességét évekig megtartja.
| Termék ID: | #193351 |
| Anyag: | S925 ezüst |
| Bevonat: | 18K fehérarany |
| Hipoallergén: | igen |
| Hivatalos GRA minősítés: | van |
| Kő: | moissanite |
| Kő mennyisége: | 5db (2+3) Moissanite |
| Kő mérete: | 6,5mm (1 karát) 5 mm (0,5 karát) |
| Kő színe: | fehér |
| Méret: | 16+4 cm |
| Nikkel mentes: | igen |
| Súly: | 3,31 g |
| Szín: | ezüst |