Perlas - S925 szívsor karkötő
0 / 5
0 / 5
Kápráztasd el környezeted ebben az elegáns ezüst karkötőben, mely összesen tíz gyönyörű szívet vonultat fel. Az összekapcsolt szívek párosában tündökölnek: az egyiken csillogó moissanite kristályok ragyognak, míg a másik egyszerű ezüst színével harmonizál. Ez a karkötő nem csupán stílusos kiegészítője lesz a mindennapjaidnak, hanem egyedi megjelenésed kifejezője is. Válaszd ezt az egyedülálló darabot, hogy kiemelkedj a tömegből! Termékünk hivatalos Moissanite GRA minősítéssel rendelkezik, mellyel együtt egy hitelesített tanúsítványt is biztosítunk rendelésed mellé. Rendeltetésszer ű használat mellett, színét és fényességét évekig megtartja.
| Termék ID: | #196194 |
| Anyag: | S925 ezüst |
| Bevonat: | 18K fehérarany |
| Hipoallergén: | igen |
| Hivatalos GRA minősítés: | van |
| Kő: | moissanite |
| Kő mennyisége: | 60 db |
| Kő mérete: | 1mm/db |
| Kő színe: | fehér |
| Méret: | 18+6 cm |
| Nikkel mentes: | igen |
| Súly: | 3,75 g |
| Szín: | ezüst |