Karnisvilág - Fehér 45 mm-es előlapos kétsoros műanyag mennyezeti sínes karnis 210 cm-es szett
5 / 5
5 / 5
A függönykarnis szett tartalma: A kiválasztott méretű kétsoros műanyag mennyezeti függönysín 1 db/ szett"T" csúszkás ráncszedő kampó10 centiméterenként 1 db/szettVégzáró elem2 db/szettFurat takaróMennyisége függ a karnis méretétőlTiplik és csavarokA függönykarnis felszereléséhezDekor előlap1 db/szett
| Termék ID: | #1697122 |
| Dekor előlap szín/minta választó gomb: | 1 |
| Delivery_Cost: | 2990 |
| Függönykarnis tulajdonságai: | Kétsoros |
| Hosszúság: | 210 cm |
| Magasság: | 10 cm |
| Méret választó gomb: | 210 cm |
| Szélesség: | 10 cm |