Ariston - Alteas One+ Net 24 (3301058)
4 / 5
4 / 5
HI-TECH KÜLSŐ
Edzett üveg előlap. Nagyfelbontású érintőképernyős interfész, LCD kijelző teljes szöveggel és intuitív menüvel, amellyel a kívánt hőmérséklet könnyen beállítható, a funkciók aktiválhatók, és a különböző fűtőzónák is kezelhetők.
SMART ÖSSZEKÖTTETÉS
Távirányítás az Ariston Net alkalmazás útján, a beépített Wi-Fi átjárónak köszönhetően. Használatra kész BusBridgeNet® technológia, amely kommunikálhat más Ariston termékekkel, hogy az energiafogyasztás optimalizálása érdekében a termékeket (és energiaforrásokat) és működésüket optimalizálja és összehangolja.
ABSZOLÚT HATÁSFOK
A gyújtásvezérlő rendszer képes automatikusan érzékelni a gáz sajátosságait, s ezáltal állandó fűtési teljesítményt, pontos vezérlést és biztonságos működést biztosít bármilyen körülmények közt. Akár 94% -os szezonális hatásfok, lehetőség az A+ energiahatékonyság elérésére hőszabályozó tartozékokkal és külső érzékelővel. A CUBE szobatermosztát a csomag részét képezi. 1:10-es modulációs arány a pontosabb energiafogyasztás érdekében, ami korlátozza a készülék sűrű ki-bekapcsolását. ONE Kondenzációs technológia az új, szabadalmaztatott XtraTech hőcserélővel, melynek célja, hogy megbízható teljesítményt biztosítson az idő múlásával is.
TELJES KÉNYELEM
A készüléket AUTO, COMFORT és CARE funkciókkal, valamint integrált időzítő programozással láttuk el.Zajmentes működés a moduláló szivattyúnak és szigetelőpaneleknek köszönhetően.
| Termék ID: | #3443040 |
| Fűtővíz maximális hőmérséklete: | 82 °C |
| Kondenzációs: | Igen |
| Magasság: | 745 mm |
| Mélység: | 315 mm |
| Szélesség: | 400 mm |
| Teljesítmény: | 24 kW |
| Típus: | Kombi gázkazán |
| Tömeg: | 32.7 kg |