Ariston - Cares Premium 24 (3300759/3301322)
4 / 5
4 / 5
NÁLUNK A MINŐSÉG AZ ELSŐ
Az új Cares Premium további lépést tesz a minőség javítása terén: megújult belső elrendezése – az összetevők optimális helyzete – folytán a készülék masszívabbá vált, s élettartama megnyúlt. Új belső elrendezésének hála, a szerelők és a felhasználók egyaránt elnyerik, amire leginkább szükségük van: az előbbiek munkája leegyszerűsödött, az utóbbiaknak a jövőben még kevesebb fenntartási költséget kell viselniük. Ez egyfelől annak köszönhető, hogy az összes alkatrészhez frontálisan, közvetlenül hozzáférhetünk; másfelől az új belső elrendezésből fakad, amely kifejezetten a szerelők igényeit tükrözi.
KÖNNYŰ HASZNÁLHATÓSÁG
Az új Cares Premiumot LCD-kijelzővel szereltük fel, amely könnyű használatot biztosít vásárlóink szokásainak megfelelően, és kellemes használati élményt nyújtva.
ESZTÉTIKA
A Cares Premiumnak az esztétikája is igen korszerű, elegáns és gondos, tökéletesen illeszkedik minden otthoni környezethez, hogy vásárlóink akár konyhájukba is felszereltethessék. A Cares Premium igen vonzó és élvezetes formatervezése révén is rámutat, hogyan kíván az Ariston gondoskodni az ügyfeleiről: innovatív, hatékony, könnyen használható és olaszos formatervezésű termékekkel.
| Termék ID: | #3442952 |
| Fűtővíz maximális hőmérséklete: | 82 °C |
| Kondenzációs: | Igen |
| Magasság: | 745 mm |
| Mélység: | 319 mm |
| Szélesség: | 400 mm |
| Teljesítmény: | 24 kW |
| Típus: | Kombi gázkazán |
| Tömeg: | 32 kg |