Ariston - Clas B One 35 EU (3301212)
5 / 5
5 / 5
Műszaki adatok: Fűtési teljesítmény: 31kW HMV teljesítmény: 34kW Magasság: 600mm Szélesség: 943mm Mélység: 460mm Súly: 60kg Melegvízhozam: ? T=25°C:27,6 l/min ? T=35°C:19.7 l/min Beépített tároló mérete: 40 L Névleges hőterhelés: 31kW Hatásfok: 97,8% Elektromos védettség: IP X5D Minimális működési hőmérséklet: 40°C Maximális fűtési hőmérséklet: 65°C HMV tartály térfogat: 2L A beépített, 40 literes dupla rétegtárolóval rendelkező Clas B One kazánt a használati melegvíz intelligens vezérléséhez tervezték. Az új Clas B One kazánok, amiket felszereltek az új ABC System tároló rendszerrel, racionalizálják az energiafogyasztást és biztosítják az energia megtakarítást, amely a számlán is megjelenik. Ez az új rendszer, az Ariston rendkívüli technológiai fejlesztése ugyanis lehetővé teszi nagy mennyiségű meleg víz előállítását anélkül, hogy meg kellene várni, hogy a kazán a felmelegítse az összes vizet a kívánt hőfokra, így elkerülhető a felesleges energia felhasználás. A Clas B One rendelkezésre áll fűtést és használati meleg víz előállítást biztosító változatban 2 teljesítménnyel: 24 és 35 kW (zárt égéstér). Készülék Tulajdonságok: Nagyobb moduláló primer szivattyú Duplex rozsdamentes rétegtartályok Nagyobb HMV szivattyú Nagyobb HMV hőcserléő 10L fűtési tágulási tartály Testre szabott HMV komfort Többzónás hőszabályozás modulálására kialakítva Távszabályozásra kialakítva clima maganerrel Fagyás, vízkőmentesítő, letapadásgátló funkció Szolár rendszerek vezérlésre kialakítva Csatlakozási lehetőség többzónás és többhőmérsékletes fűtőmodulokhoz Fajlagos áramlási sebesség:27,6 l/min
| Termék ID: | #3443251 |
| Kondenzációs: | Igen |
| Magasság: | 600 mm |
| Mélység: | 460 mm |
| Szélesség: | 943 mm |
| Teljesítmény: | 35 kW |
| Típus: | Gázkazán |
| Tömeg: | 60 kg |
| Űrtartalom: | 40 l |