Ariston - Clas One 24 (3301021)
5 / 5
5 / 5
HI-TECH KÜLSŐ
LCD kijelző teljes szöveggel és intuitív menüvel, amellyel a kívánt hőmérséklet könnyen beállítható, és a funkciók aktiválhatók.
SMART ÖSSZEKÖTTETÉS
A készüléket előkészítettük a távirányításra az Ariston Net alkalmazás útján. Használatra kész BusBridgeNet® technológia, amely kommunikálhat más Ariston termékekkel, hogy az energiafogyasztás optimalizálása érdekében a termékeket (és energiaforrásokat) összeillessze és összehangolja.
ABSZOLÚT HATÁSFOK
Akár 94% -os szezonális hatásfok, lehetőség az A+ energiahatékonyság elérésére. 1:7-es modulációs arány a pontosabb energiafogyasztás érdekében, ami korlátozza a készülék sűrű ki-bekapcsolását. Új, szabadalmaztatott XtraTech hőcserélővel, melynek célja, hogy megbízható teljesítményt biztosítson az idő múlásával is.
| Termék ID: | #3442927 |
| Fűtővíz maximális hőmérséklete: | 82 °C |
| Kondenzációs: | Igen |
| Magasság: | 745 mm |
| Mélység: | 315 mm |
| Szélesség: | 400 mm |
| Teljesítmény: | 24 kW |
| Típus: | Kombi gázkazán |
| Tömeg: | 29.7 kg |