Ariston - Genus One Net 24 (3301113)
4 / 5
4 / 5
Legújabb generációs kondenzációs kazán a teljes hőkezeléshez intelligens csatlakozással. Az új Per4mance rendszer négy olyan technológiát tartalmaz, amelyek magas teljesítményt nyújtanak.
Maximális tartósság az exkluzív Ariston XtraTech hőcserélőnek köszönhetően
Optimális teljesítmény a gyújtásrendszernek az elektronikus égésszabályozással és a gáz alkalmazkodóképességével
Könnyen telepíthető kompakt szerkezet
rintőképernyős kijelző
Ü veg előlap
CUB E S NET Wi-Fi termosztát alapfelszereltségként
Mindig csatlakozik az Ariston NET App távvezérlőhöz Kényelem funkció Gyorsítsa fel a melegvízellátást két üzemmódban: Comfort Plus üzemmód (mindig forró víz csak 5 ") és Comfort üzemmódban (forró víz 30 perccel a legutóbbi visszavonás után). Auto funkció Maximális kényelem, hatékonyság és energiamegtakarítás a környezeti feltételek, a csatlakoztatott külső eszközök és a szükséges teljesítmény automatikus elemzése alapján. Rendszerkezelés Új kommunikációs protokoll, amely a teljes rendszer gazdálkodást garantálja. MÉRETEK : (magasság x szélesség x mélység) 745 x 400 x 385 mm
| Termék ID: | #3443381 |
| Kondenzációs: | Igen |
| Magasság: | 745 mm |
| Mélység: | 315 mm |
| Szélesség: | 400 mm |
| Teljesítmény: | 24 kW |
| Típus: | Kombi gázkazán |
| Tömeg: | 29.7 kg |