ATMOS - AC 25 S
0 / 5
0 / 5
Szénelgázosító kazán, Teljesítmény: 20-26 kW, Hatásfok: 83-86 % Atmos AC 25 S szénelgázosító kazán, amit feketeszén és fa égetésére fejlesztettek ki. A szívóventilátor segítségével távoznak a kéménybe az égéstermékek (elgázosított anyagok). A fűtőtestet 6mm acéllemez borítja. A kazán két kamrából áll, ezek egymás alatt helyezkednek el. A felső rész az égéstér, az alsó pedig a hamugyűjtő. A két kamra között egy újonnan szabadalmazott védett forgó rostély helyezkedik el. A rostély segítségével tökéletes égés megy végbe, szén, fa vagy ezek kombinációja esetén. Az elsődleges és másodlagos égést, magasabb és hatékonyabb hőfokon, jobb minőségben a ventilátor (szellőző) segíti elő. Termék részletes ismertetése: Tüzelőanyagként ajánlott: feketeszén, fahasáb, nagyobb rész barna- és feketeszén, barnaszén és fabrikett kombinációja Nem alkalmas faforgács és egyéb hulladék elégetésére, csekély mennyiségben fával és szénnel keverve elégethető, de max: 10 % Szén és fa együttes használata is lehetséges Nagy égéstér Egyszerű kezelés és tisztítás Hűtő rendszer, amely megakadályozza a kazánt a túlmelegedés ellen Forgó rostély a könnyű hamueltávolítást segíti elő /forgórost mechanika/ Kazán nem tartalmaz csövezetet – könnyű kezelés A másodlagos levegő segíti az újra fűtést Kicsi méret, kicsi súly Ventilátor Automatikus vezérlés a kazán túlmelegedése esetén Műszaki adatok: Energiahatékonyági osztály:A+
| Termék ID: | #3443664 |
| Kondenzációs: | Nem |
| Magasság: | 1180 mm |
| Mélység: | 770 mm |
| Szélesség: | 590 mm |
| Teljesítmény: | 26 kW |
| Típus: | Szilárd tüzelésű |
| Tömeg: | 297 kg |
| Űrtartalom: | 66 l |