ATMOS - DC 30 SX
0 / 5
0 / 5
Atmos DC 30 SX fatüzelésű kazánokban a tüzelés nagyon gazdaságos. Az égetőtér és az adagolótér jóminőségű, 6 mm vastag acéllemezből készül. Nagyobb fadarabok is elégethetőek benne, ezzel a favágás és a hasítás munkája csökkenthető. A szívóventilátor megkönnyíti a begyújtást, és minimálisra csökkenti a füst kijutását a kazánházba és effektív égetést tesz lehetővé. Azzal, hogy a kazán lehetővé teszi a jelenleg, és a jövőben is olcsóbb tüzelőanyaggal való fűtést, ezzel az üzemeltetése, egyéb fűtőanyaggal működő kazánokkal szemben is a leggazdaságosabb. Termék részletes ismertetése:
Na gyobb fadarabok is elégethetőek benne, ezzel a favágás és a hasítás munkája csökkenthető
A ventilátor elősegíti az egyenletes, és efektív égetését
A szívóventilátor megkönnyíti a begyújtást, és minimálisra csökkenti a füst kijutását a kazánházba és effektív égetést tesz lehetővé
Az átgondolt szerkezeti felépítés lehetővé teszi az egyszerű, és problémamentes fűtést
Tisztításhoz és a hamu kiszedéséhez könnyü hozzáférhetőség
A fa elégése után a füsttermosztát a ventilátort kikapcsolja
Hűtőhurok túlfűtés ellen
Egyszerű a begyújtás
Környezetbarát
Könnyű tisztítás és kezelés
Nagy adagolótér
Az égéstér , és az adagolótér jó minőségű, 6 mm vastag acéllemezből készül
Füstcső csatlakozás:152 mmTeljesítménytartomány:30kWA kémény előírt huzata:23 PaMagasság:1180 mmSzélesség:590 mmMélység:970 mmSúly:306 kgVíztérfogat a kazánban:58 lAz adagoló térfogata:100 dm 3Fa max. hosszúsága:530 mmTüzelőanyag: m3 / szezon:13A visszatérő víz min. üzemi hőmérséklete:65 °CHatásfok:81-90 %
| Termék ID: | #3443427 |
| Kondenzációs: | Nem |
| Magasság: | 1260 mm |
| Mélység: | 970 mm |
| Szélesség: | 670 mm |
| Teljesítmény: | 30 kW |
| Típus: | Szilárd tüzelésű |
| Tömeg: | 306 kg |
| Űrtartalom: | 58 l |