Attack - DPX 25 Profi
0 / 5
0 / 5
Az Attack DPX 25 Profi (Attack-25DPXP) faelgázosító kazán egy innovatív, modern dizájnnal rendelkező környezetbarát kazán. Betöltő kamrája normán felüli térgfogatú, így hosszabb fűtési időt nyújt egyszeri megtöltés esetén. Alkalmas puha és keményfa, fabrikett tüzelésére, akár nagyobb (550 mm hosszú) fahasábokkal is betölthető. Egyszerűen kezelhető és karbantartható, működése megbízható. Az elszívó szelep egyenletes és hatékony tüzelést biztosít, pormentes üzemeltetéssel. Tüzelőanyag elégésekor a kazán automatikusan leáll. Az Attack DPX 25 Profi (Attack-25DPXP) faelgázosító kazán jellemzői:
nagyteljesítményű turbulátorokkal ellátott csöves égéstermék-víz hőcserélő
90,1-91,3 % hatásfok
a hőcserélő turbulátorokkal, a rúd mozgatásával történő tisztítása (magasabb hatásfok. alacsonyabb költségek)
puha és keményfa, fabrikett tüzelőanyag
akár 550 mm hosszú fahasábok tüzelése (580mm hosszú kamra)
minimális hamuképződés
megbízható üzemeltetés, egyszerű kezelés és karbantartás
6 mm vastag speciális acéllemezből készült (hosszú élettartam)
elszívó szelep (egyenletes, hatékony tüzelés, pormentes üzemelés)
felfűtő csappantyú automatikus vezérlése, amely összefüggésben van a betöltő ajtó nyitásával, zárásával
után-hűtőkör a kazánban lévő víz túlmelegedése ellen
1350°C-ig ellenálló tűzálló beton idomok biztosítják a legjobb tüzelési paramétereket
a legmagasabb osztályra vonatkozó EN 303-5 szabvány kritériumainak megfelel
jobb és baloldalon nyitható változatban is kapható
folyamatosan modulált ventilátor-fordulatszám
| Termék ID: | #3443212 |
| Fűtővíz maximális hőmérséklete: | 90 °C |
| Kondenzációs: | Nem |
| Magasság: | 1240 mm |
| Mélység: | 1160 mm |
| Szélesség: | 690 mm |
| Teljesítmény: | 25 kW |
| Típus: | Szilárd tüzelésű |
| Tömeg: | 430 kg |
| Űrtartalom: | 100 l |