B-Steel - 24
5 / 5
5 / 5
Leírás: B-Steel Faelgázosító kazán család új termék a magyar piacon. Magyar fejlesztésű és gyártású berendezés, mely bizton számíthat a vevők érdeklődésére, kiváló műszaki tulajdonságai és rendkívül alacsony bevezető árai miatt. Ez a kazán egyesíti magában a hazai piacon kapható faelgázosító kazánok összes jó tulajdonságát, és még ezeken felüli megoldásokat is tartalmaz. Így került beépítésre egy átkapcsolási lehetőség, mellyel a faelgázosító üzemmódból át lehet váltani hagyományos üzemmódba. Ezzel a forradalmi megoldással hagyományos módban a ház körül keletkező éghető hulladékot is el lehet tüzelni. A kazán hatásfoka 83.8% mely kimagasló a vetélytársai közül. Nem tartalmaz semmilyen elektronikát, ventilátort, így hiba lehetősége minimális. Huzatigénye 21 Pa , ami lehetővé teszi hagyományos kéménybe való bekötését. A tűztér rostély 10mm-es acélból készül a hosszú élettartam eléréséért. Extra könnyű tisztíthatóság és kezelhetőség jellemzi. Jellemzői: Egyaránt lehet nyitott és zárt rendszerbe kötni, mert rendelhető hozzá vészhűtő kör, így ha pl. áramszünet van és nem működik a szivattyú, a kazán hűti magát, ezzel megakadályozva a felforrást. Üzemanyagnak használható tűzifa, fabrikett, szén, és lignit . Lignit elgázosítására is alkalmas, melynek energia tartalma a fa 70-80%-a, így igazán olcsó energiaforráshoz juthatunk, hiszen a lignit ára fele a tűzifának. A lignitet 78–80 %-os hatásfokkal tüzeli el Ehhez a kazánhoz is - bár nem kötelező - javasoljuk a puffer tartály használatát, melyel még komfortosabbá és energiatakarékosabbá válik a fűtési rendszerünk. Cégünk 2-4 hetes határidővel tudja gyártani a B-Steel kazánokat. Műszaki adatok:
| Termék ID: | #3442986 |
| Kondenzációs: | Nem |
| Magasság: | 1440 mm |
| Mélység: | 815 mm |
| Szélesség: | 504 mm |
| Teljesítmény: | 24 kW |
| Típus: | Szilárd tüzelésű |
| Tömeg: | 250 kg |
| Űrtartalom: | 100 l |