Baxi - Luna Platinum 1.32
3 / 5
3 / 5
Gyártó: Baxi Modell: Luna Platinum 1.32 Tulajdonságok:
1:10modulációs tartomány
GAC (Gas Adaptive Controll)- folyamatos gázszabályozás
Fejlett kivehető integrált távvezérlő
Nemesacél primer hőcserélő, nemesacél égő
NTC érzékelős hőfokellenőrzés
Folyamatos lángmoduláció, elektronikus gyújtás
Automatikus by-pass szelep a fűtési körben
Automatikus fagyvédelem
Külső hőmérséklet érzékelő csatlakoztatható
Beépített időjáráskövető szabályozás
Beépített füstgáz- és levegő mérőcsonk
Névleges HMV hőterhelés 33 kW
Névleges fűtési hőterhelés 33 kW
Maximális HMV hőteljesítmény 32 kW
Maximális fűtési hőteljesítmény 80/60°C 32 kW
Maximális fűtési hőteljesítmény 50/30°C 34,9 kW
Minimális fűtési hőteljesítmény 80/60°C 3,3 kW
Minimális fűtési hőteljesítmény 50/30°C 3,6 kW
Névleges hatásfok 50/30°C 97,6 %
Névleges hatásfok 50/30°C 105,7 %
Hatásfok 30%-os terhelésen 107,6 %
Fűtési tágulási tartály űrtartalma 10 liter
Fűtési előremenő szab.tartomány 25-80 °C
Fűtési rendszer max. nyomása 3 bar
Égéstermék elvezetés max hoszza 60/100 10 m
Égéstermék elvezetés max hossza 80/125 25 m
Égéstermék elvezetés max hossza 80/80 80 m
Méretek( Ma x Szé x Mé) 763x450x345 mm
Tömeg 37,5 kg
Gáztípus Földgáz/PB
Elektromos védettség IPX5D
| Termék ID: | #3443358 |
| Kondenzációs: | Igen |
| Magasság: | 763 mm |
| Mélység: | 345 mm |
| Szélesség: | 450 mm |
| Teljesítmény: | 33 kW |
| Típus: | Gázkazán |
| Tömeg: | 38 kg |