Baxi - Luna Platinum 24+ ERP (LUNAPLATINUM24P)
0 / 5
0 / 5
A Baxi Luna Platinum 24+ ERP, BAX LUNAPLATINUM24P fali kondenzációs kombi gázkazánt azért ajánljuk mert: A BAXI legújabb fejlesztésű, prémium kategóriás, fali kondenzációs gázkazánja. Integrált szabályozása képes különböző épületgépészeti rendszerek (napkollektor, hőszivattyú, szilárd tüzelésű kazán) összehangolt vezérlésére. Kiemelkedően széles, 1:10 arányú modulációs tartománynak köszönhetően garantálja a lehető legkedvezőbb éves átlagos hatásfok mellett a kívánt hőmérséklet biztosítását, akár az átmeneti (őszi, tavaszi) időszakban is. A BAXI LUNA PLATINUM kazánok ún. GAC (Gas Adaptive Control) folyamatos gázszabályzással rendelkeznek - a rendszer folyamatosan ellenőrzi bejövő gáz minőségét és ennek, valamint az égéstermék elvezetés hosszának függvényében szabályozza a működést, úgy hogy a hatásfok mindig a lehető legmagasabb legyen. A készülékek kivehető szabályzóval kerülnek forgalomba, mely akár vezetékes, akár rádiófrekvenciás módon csatlakoztatható a kazánhoz. A Baxi LUNA PLATINUM kazánok beépített modulációs keringtető szivattyút tartalmaznak. A Baxi Luna Platinum 24+ ERP, BAX LUNAPLATINUM24P fali kondenzációs kombi gázkazán, falikazán főbb jellemzői: fűtési teljesítmény (80/60 °C) 2,4-20kW HMV teljesítmény 24kW GAC (Gas Adaptive Control) folyamatos gázszabályzás kiemelkedően széles, 1:10 modulációs tartomány kivehető integrált távvezérlő, vezetékes és vezeték nélküli csatlakozási lehetőséggel nemesacél primer hőcserélő és égő beépített időjárás követő szabályzás csatlakoztatható külső hőmérsékletérzékelő beépített füstgáz- és levegő mérőcsonk
| Termék ID: | #3443335 |
| Kondenzációs: | Igen |
| Magasság: | 763 mm |
| Mélység: | 345 mm |
| Szélesség: | 450 mm |
| Teljesítmény: | 24 kW |
| Típus: | Kombi gázkazán |
| Tömeg: | 38 kg |