Baxi - Nuvola Duo-Tec 16
0 / 5
0 / 5
1:7 modulációs tartomány
GAC (Gas Adaptive Control) - folyamatos gázszabályozás
Elektronikus gyújtás
Automatikus by-pass szelep a fűtési körben
Automatikus fagyvédelem
Külső hőmérséklet érzékelő csatlakoztatható
Beépített időjárás követő szabályozás
Beépített füstgáz- és levegő mérőcsonk
Takarékosság:
Akár 35%-os energiamegtakarítás a hagyományos készülékekhez viszonyítva
A teljesítmény 14,3 - 100%-a között fokozatmentes szabályozást biztosít
A széles modulációs tartománynak (1:7) köszönhetően csökken a ki-és bekapcsolások száma, megnövekszik a kazán élettartama
A GAC (Gas Adaptive Control) folyamatos gázszabályozás a bejövő gáz minőségétől függetlenül mindig a legmagasabb hatásfokot biztosítja
Felhasználóbarát vezérlés:
Nagy méretű, háttérvilágítással rendelkező LCD kijelző
Elektronikus hőmérséklet-szabályozás
Egyszerű szerelés:
A készülék fürdőkád fölé is telepíthető (IPX5D védettség), egyszerűen elölről szerelhető
| Termék ID: | #3443180 |
| Kondenzációs: | Igen |
| Magasság: | 950 mm |
| Mélység: | 600 mm |
| Szélesség: | 466 mm |
| Teljesítmény: | 13.1 kW |
| Típus: | Kombi gázkazán |
| Tömeg: | 66 kg |