Bosch - Condens 5000 FM ZBS 14/100S-3 MA (7738100517)
0 / 5
0 / 5
Kompakt Megoldás Az álló kondenzációs gázkazán kompakt felépítésének köszönhetően csak 0,36 m2 helyigényű, így a beépítés kis helyiségekbe is lehetséges. A készülékbe épített rétegtároló rugalmas melegvíz-készítési megoldás, mellyel az átlagosnál magasabb melegvíz komfort érhető el. A készülék előnyei A készülék burkolatán belül a komplett hőközpont megtalálható, így különösen letisztult megjelenésű a készülék. A 150 literes tárolóval rendelkező változat szállításának megkönnyítésére a készüléket és a tárolót külön palettán szállítjuk, ezeket egyszerűen csak össze kell szerelni. Alkalmazás Ideális családi házakba. Beépített rétegtároló Előmelegítési idő nélkül is azonnal rendelkezésre áll a melegvíz. A beépített rétegtárolónak köszönhetően helytakarékos. Nincs melegvíz-hőmérséklet ingadozás. Gyors tárolótöltési idő. Energiahatékony A COM/ECO gomb segítségével a melegvíz-igény egyedileg szabályozható. A kényelmi COM beállításnak köszönhetően a kazán állandóan melegvizet tárol és ezt állandó hőmérsékleten tartja, míg az ECO beállítás esetén a készülék a vizet csak igény esetén melegíti fel, és így energiát takarít meg. Rendszerajánlat A kazán FW100 vagy FW200 időjáráskövető szabályozóval különösen hatékonyan üzemeltethető. A szabályozók szolár-optimalizált megoldásának köszönhetően pedig energiatakarékos. Maximális fűtési teljesítmény 14 kW 22 kW 30 kW
| Termék ID: | #3443516 |
| Fűtővíz maximális hőmérséklete: | 90 °C |
| Kondenzációs: | Igen |
| Magasság: | 1515 mm |
| Mélység: | 600 mm |
| Szélesség: | 600 mm |
| Teljesítmény: | 14.2 kW |
| Típus: | Kombi gázkazán |
| Tömeg: | 108 kg |
| Űrtartalom: | 101 l |