Celsius - P-V 25 L
0 / 5
0 / 5
Gyártó: Celsius Modell: P-V 25 L Műszaki adatok:
Füstcső csatlakozás: 132 mm
Max. teljesítmény: 24 kW
Fűthető légtér: 250-450 m3
Magasság: 11150 mm
Szélesség: 450 mm
Mélység: 500 mm
Tűztér mérete: 500*320*370 mm
Tüzelőajtó mérete: 200*300 mm
Súly: 180 kg
Üzemi nyomás: 2 bar
Üzemi hőmérséklet: 90°C
Huzat igény: 0,2 mbar
Próbanyomás(bar): 3,8-4 bar
Hatásfok: 78-82 %
A Celsius P-V25 látványkazán, hőmérővel és töltő-ürítőcsappal, a legújabb fejlesztés eredménye, mely megjelenésében és felszereltségében is kitűnik. A Celsius kazánok gazdaságosak, könnyen kezelhetőek és bármely vizes fűtési rendszerrel csatlakoztatható berendezések. A kazántestek 5 mm vastag acéllemezből hajlított eljárással, hegesztett kivitelben készülnek. A melegvíz ellátás minden Celsius kazánnal megoldható, egy indirekt vízmelegítő tartály kazánhoz csatlakoztatásával. Termék részletes ismertetése:
Hőmérő és töltő-ürítőcsap
Zárt és nyitott rendszerre egyaránt köthető
A tűztér 5 mm vastagságú acél lemezből készül
Kezelése, üzemeltetése egyszerű és gazdaságos
Melegvíztárolóval, puffer tartállyal csatlakoztatható
Bármely fűtési rendszerre csatlakoztatható (radiátoros, padlófűtés, falfűtés, kombinált fűtés)
Üvegajtóval szerelt (kandalló hatás)
Kellemes krémszínű festett burkolat
Szigetelt
Zárt tágulási tartály
Grundfos keringető szivattyú
Csapos szivattyú hollanderek
Biztonsági szelep (2bar)
Felforrás elleni védelemi szerelvények
Merülőhüvelyes szivattyú termosztát és hőmérő
Légtelenítő csap
Honeywell automata huzatszabályozó
| Termék ID: | #3443142 |
| Kondenzációs: | Nem |
| Magasság: | 1150 mm |
| Mélység: | 500 mm |
| Szélesség: | 450 mm |
| Teljesítmény: | 24 kW |
| Típus: | Szilárd tüzelésű |
| Tömeg: | 180 kg |