Celsius - P-V35
4 / 5
4 / 5
Gyártó: Celsius Modell: P-V35 Leírás: A Celsius szilárd-tüzelésű kazánok alkalmasak családi házak, kis lakások, üzemcsarnokok, műhelyek, intézmények, társasházak, fólia és üvegházak gravitációs vagy szivattyús fűtésére, folyadék fűtésű hőlégbefúvók üzemeltetésére. A Celsius kazánok gazdaságosak, könnyen kezelhetőek és bármely vizes fűtési rendszerrel csatlakoztatható berendezések. A kazántestek 5 mm vastag acéllemezből hajlított eljárással, hegesztett kivitelben készülnek. Tulajdonságok:
Zárt és nyitott fűtési rendszerre egyaránt köthető
A tűztér 5 mm lemezvastagságú hőálló acélból készül
Kezelése, üzemeltetése egyszerű és gazdaságos
Meleg-víztárolóval, puffer tartállyal csatlakoztatható
Max. 2 bar nyomáson üzemeltethető zárt kiegyenlítő tartállyal is szerelhető
Zárt fűtési rendszer (üzemi nyomás max. 2 bar) esetén, felforrás elleni védelem (hűtőkör) a rendszerbe szerelése ajánlott
Bármely fűtési rendszerhez csatlakoztatható (radiátoros, padlófűtés, falfűtés, kombinált fűtés)
Nagy tűztérrel rendelkezik, ami egyszerűbb és kényelmesebb használatot eredményez
Felforrás elleni védelmi szerelvényekkel kiegészíthető
| Termék ID: | #3443196 |
| Fűtővíz maximális hőmérséklete: | 90 °C |
| Kondenzációs: | Nem |
| Magasság: | 1150 mm |
| Mélység: | 600 mm |
| Szélesség: | 480 mm |
| Teljesítmény: | 32 kW |
| Típus: | Szilárd tüzelésű |
| Tömeg: | 213 kg |
| Űrtartalom: | 60 l |