Celsius - Wood 60-85
0 / 5
0 / 5
Az ipari méretű Celsius kazánok megújult külsővel, megnövelt hatásfokkal, változatlan minőségben továbbra is kisüzemek, panel lakások, ipai és mezőgazdasági létesítmények fűtésére alkalmasak. Megfelelő méretű puffertároló tartállyal kiegészítve kis lakások fűtése is megoldható. Általános jellemzők: -Európai normáknak megfelelő magas hatásfok -Nagyméretű tüzelőajtó (kisméretű bálák égetésére) -Rönkfa és mezőgazdasági bálák tüzelésére egyaránt alkalmas -A széles tisztító ajtónak köszönhetően komfortosabbá vált a kazán tisztítása. -Az 5 cm vastag szigetelés és a többrétegű acél ajtó hozzájárul a magasabb hatásfo kon történő üzemeléshez. -A maximális hatásfok érdekében javasoljuk a Celsius Fűtésrendszer alkalmazását -Igény esetén Konténer Kazánház kivitelben Füstcső csatlakozás: 250mm Teljesítmény: 85kW Magasság: 1410mm Szélesség: 880mm Mélység: 1340mnm Tűztér mérete: 630*660*1060 Súly: 770kg Üzemi nyomás: 2 bar Üzemi hőmérséklet: 90°C Próbanyomás (bar): 4bar Hatásfok: 82% Fűtővíz csatlakozás: 2
| Termék ID: | #3443616 |
| Fűtővíz maximális hőmérséklete: | 90 °C |
| Kondenzációs: | Nem |
| Magasság: | 1410 mm |
| Mélység: | 1340 mm |
| Szélesség: | 880 mm |
| Teljesítmény: | 85 kW |
| Típus: | Szilárd tüzelésű |
| Tömeg: | 770 kg |