Celsius - Wood 90-125
0 / 5
0 / 5
Az ipari méretű Celsius kazánok megújult külsővel, megnövelt hatásfokkal, változatlan minőségben továbbra is kisüzemek, panel lakások, ipai és mezőgazdasági létesítmények fűtésére alkalmasak. Megfelelő méretű puffertároló tartállyal kiegészítve kis lakások fűtése is megoldható. Általános jellemzők: -Európai normáknak megfelelő magas hatásfok -Nagyméretű tüzelőajtó (kisméretű bálák égetésére) -Rönkfa és mezőgazdasági bálák tüzelésére egyaránt alkalmas -A széles tisztító ajtónak köszönhetően komfortosabbá vált a kazán tisztítása. -Az 5 cm vastag szigetelés és a többrétegű acél ajtó hozzájárul a magasabb hatásfo kon történő üzemeléshez. -A maximális hatásfok érdekében javasoljuk a Celsius Fűtésrendszer alkalmazását -Igény esetén Konténer Kazánház kivitelben Füstcső csatlakozás: 300mm Teljesítmény: 125kW Magasság: 1800mm Szélesség: 1110mm Mélység: 1610mm Tüzelőajtó mérete: 860*860*1250 Súly: 1050kg Üzemi nyomás: 2 bar Üzemi hőmérséklet: 90°C Próbanyomás (bar): 4 Hatásfok: 82% Fűtővíz csatlakozás: 2
| Termék ID: | #3443471 |
| Fűtővíz maximális hőmérséklete: | 90 °C |
| Kondenzációs: | Nem |
| Magasság: | 1800 mm |
| Mélység: | 1610 mm |
| Szélesség: | 1110 mm |
| Teljesítmény: | 120 kW |
| Típus: | Szilárd tüzelésű |
| Tömeg: | 1050 kg |