Centrometal - Bio-Tec L 45
0 / 5
0 / 5
Gyártó: Centrometal Modell: Bio-Tec L 45 Leírás: Hasábfa tüzelésű, lambdaszondás faelgázosító fás kazán. Érintőképernyős kezelőfelülettel, primer és szekunder égési levegő és lambda szonda szabályzással, melyek akár 93% feletti hatásfokot, elnyújtott égési időt és 12 órás parázstartást biztosítanak. Az égéstér kialakításának és a faelgázosítással kombinált égési folyamatnak köszönhetően a fahasábok szinte tökéletes elégése biztosított. Az egy tűztér feltöltéssel elérhető égés időtartam minimum 4 óra, de ez akár egy teljes napra is kitolható átmeneti időszakban, amikor alacsonyabb az épület hőigénye. A kazán akár 12 órán keresztül is képes megtartani a parazsat, így ezen időszakon belül nem szükséges újra gyújtani a kazánt az újabb felfűtéshez. A kazán működtetése egy érintőképernyős elektronikus vezérlő felületen keresztül biztosított. A hatékony működést és automatikus égés szabályzást a kazán lambda szonda vezérlése is támogatja, mely aktívan szabályozza a kazán primer és szekunder levegő mennyiségét, valamint a füstgáz ventilátor fordulatszámát. A kazán a központi fűtési rendszerhez és a CAS puffer tartályhoz egy három-utas termosztatikus szelepen keresztül kapcsolódik. A kazán az EN 303-5:2012 szabvány alapján minősített és megfelel a legmagasabb, 5-ös kazán besorolási osztály előírásainak.
| Termék ID: | #3443541 |
| Fűtővíz maximális hőmérséklete: | 90 °C |
| Kondenzációs: | Nem |
| Magasság: | 1565 mm |
| Mélység: | 1385 mm |
| Szélesség: | 700 mm |
| Teljesítmény: | 45 kW |
| Típus: | Szilárd tüzelésű |
| Tömeg: | 677 kg |
| Űrtartalom: | 150 l |