Centrometal - CentroPelet ZVB 32
0 / 5
0 / 5
Gyártó: Centrometal Modell: CentroPelet ZVB32 Leírás: A Centrometal vízteres pellet kályha, fapellet tüzelésű, acél szerkezeti elemekből felépülő vízteres, kazán jellegű kályha, melyek a teljesítményüket a központi fűtési rendszerre csatlakoztatva adják le. Költséghatékony, komplett berendezések, beépített szivattyúval, biztonsági szeleppel, nyomáskapcsolóval és tágulási tartállyal felszerelve. A Centrometal vízteres pellet kályha, beépített pellet tároló tartállyal rendelkezik. Automata tüzelőanyag adagolással, begyújtással, égőfej tisztítással és égési levegő adagolással működik. Vízoldali hő teljesítményét a központi fűtési rendszerre csatlakoztatva adja le, melyhez alapfelszereltségben beépített fűtési szivattyúval, biztonsági szeleppel, nyomáskapcsolóval valamint tágulási tartállyal rendelkezik. A karbantartását könnyíti a félautomata hőcserélő tisztítás. A hőmérséklet szabályozáshoz beépített termosztáttal rendelkezik, mely napi és heti működésre programozható. Tulajdonságok:
Pellet fogyasztás (kg/h): 1,43 - 6,48
Egy feltöltéssel való működés (h): 12,5 - 38,5
Pellet tartály kapacitás (litr./kg): 130/85
Hatásfok (%): 90,65 - 91,64
Vízmennyiség a kályhában (litr.): 60
Füstgázcsonk átmérő (mm): 100
| Termék ID: | #3443536 |
| Kondenzációs: | Nem |
| Magasság: | 1360 mm |
| Mélység: | 870 mm |
| Szélesség: | 670 mm |
| Teljesítmény: | 29.14 kW |
| Típus: | Pellet tüzelésű |
| Tömeg: | 305 kg |