Immergas - Victrix Tera 24/28 1 ERP (3.027370)
4 / 5
4 / 5
Gyártó: Immergas Modell: VICTRIX TERA 28 ERP Leírás: Késleltetett teljesítményfelfutás Az elektronikus lángmoduláció folyamatos energia megtakarítás és emelt szintű komfort biztosítása mellett képes a fűtővíz, valamint a használati melegvíz hőmérsékletének megfelelő szabályozására. A maximális teljesítményt 3 perc elteltével (állítható) éri el, ezáltal csökkentve a ki-bekapcsolások számát, növelve a hőcserélő élettartamát. Digitális kezelőfelület A digitális kezelőfelület biztosítja a készülék könnyű kezelhetőségét. A kézreálló gombokkal pontosan beállítható a hőmérséklet, illetve az egyéb paraméterek. A kijelző ábrák és kódok segítségével tájékoztat az aktuális üzemmódról és az esetleges hibákról. Automatikus by-pass Az automatikus by-pass része a készülék alapfelszerelésének, és lehetővé teszi a kazán használatát termosztatikus szeleppel felszerelt radiátoros rendszer esetén is. Szolár funkció A beépített szolár funkció lehetővé teszi a szolár előtét tartállyal való együttmőködést. Motoros váltószelep A használati melegvíz előállításakor a beépített, motoros váltószelep irányítja a kazánvizet a HMV hőcserélő felé. Beépített időjárásfüggő szabályozás Az időjárásfüggő szabályozás magasabb komfort mellett biztosít költséghatékonyabb üzemelést. Az elektronika a külső hőmérséklet függvényében változtatja a kazánvíz-hőmérsékletet, így energiát takarít meg és magasabb komfortot biztosít. Kondenzációs technológia Az égéstermék rejtett hőjének (vízgőz tartalmának) kihasználása (kondenzációja) révén ugyanannyi energiát, mint a hagyományos, nem kondenzációs készülékek, kevesebb gáz eltüzelésével képesek leadni. A jobb tüzeléstechnikai hatásfok révén nem csak energiát takarít meg, hanem a környezetet is kevésbé terheli. Megnövelt hmv teljesítmény A készülék a használati melegvíz előállításához növelt, 28 kW-os teljesítményt képes leadni. Ipx5d elektromos védettség Magas páratartalmú és fröccsenő vizes környezetben is biztosítja a készülék biztonságos működését.
| Termék ID: | #3442969 |
| Fűtővíz maximális hőmérséklete: | 90 °C |
| Kondenzációs: | Igen |
| Magasság: | 748 mm |
| Mélység: | 256 mm |
| Szélesség: | 440 mm |
| Teljesítmény: | 24 kW |
| Típus: | Kombi gázkazán |
| Tömeg: | 33.6 kg |