Radiant - R1K 24/B
5 / 5
5 / 5
Új kivitelű rozsdamentes acél hőcserélőElektronikusan szabályozott szivattyúModulációs arány 1:9Kis méretBeépített 8l fűtési tágulási tartályÚjratervezett hidraulikus blokkNagyméretű LCD kijelzőFejlett elektronikaBeépített időjárás függő szabályozó Teljesítmény (max) 24 kWTeljesítmény (min) 2,7 kWMagasság 642 mmSzélesség 410 mmHatásfok 96,8 %Mélység 307 mmTeljesítmény fűtés max. 18 kWTeljesítmény fűtés min. 2,9 kWTeljesítmény vízoldal max. 23,5 kWHMV. hőmérséklet beállítási tartomány 35 - 60 °CTeljesítmény vízoldal min. 2,9 kWOsztályba sorolás B23p-B33-C13-C33-C43-C53- C63-C83-C93CE minősítés 0476CQ0134 n°Beállítható fűtési hőmérséklet tartomány (min-max) 25 - 80 °CFűtőközeg maximális üzemi hőmérséklete 95 °CTágulási tartály térfogat 8 lFűtési kör maximális üzemi nyomás 3 barFűtési kör minimális üzemi nyomás 0,3 barFűtési előremenő csatlakozás ¾" collFűtési visszatérő csatlakozás ¾" collGáz csatlakozás ¾" collFöldgáz G 20 belépő nyomás 20 mbarFöldgáz G 20 gázfogyasztás 1,9 m3/hBután G 30 belépő nyomás 30 mbarBután G 30 gázfogyasztás 1,42 kg/hPropán G31 belépő nyomás 37 mbarPropán G31 gázfogyasztás 1,4 kg/hHálózati feszültség 230/50 V/HzElektromos védettség X5D IPVízszintes égéstermék elvezetés maximális hossza 60/100 10 mSzétválasztott elvezetés maximális hossza 80/80 50 mFüggőleges égéstermék elvezetés maximális hossza 60/100 10 mHálózati ivóvíz csatlakozás ½" collVentilátor maradék nyomás Δp 100% teljesítménynél 100 PaGarancia 1+1 ÉvBruttó súly 35 kg
| Termék ID: | #3443296 |
| Kondenzációs: | Igen |
| Magasság: | 642 mm |
| Mélység: | 307 mm |
| Szélesség: | 410 mm |
| Teljesítmény: | 24 kW |
| Típus: | Gázkazán |
| Tömeg: | 35 kg |