Radiant - R1K 28/B
0 / 5
0 / 5
Új kivitelű rozsdamentes acél hőcserélőElektronikusan szabályozott szivattyúModulációs arány 1:9Kis méretBeépített 8l fűtési tágulási tartályÚjratervezett hidraulikus blokkNagyméretű LCD kijelzőFejlett elektronikaBeépített időjárás függő szabályozó Teljesítmény (max) 27 kWTeljesítmény (min) 3,7 kWMagasság 642 mmSzélesség 410 mmHatásfok 97 %Mélység 307 mmTeljesítmény fűtés max. 25 kWTeljesítmény fűtés min. 3,7 kWTeljesítmény vízoldal max. 27 kWTeljesítmény vízoldal min. 3,7 kWHMV. hőmérséklet beállítási tartomány 35 - 60 °COsztályba sorolás B23p-B33-C13-C33-C43-C53- C63-C83-C93CE minősítés 0476CQ0134 n°Beállítható fűtési hőmérséklet tartomány (min-max) 25 - 80 °CFűtőközeg maximális üzemi hőmérséklete 95 °CTágulási tartály térfogat 8 lFűtési kör maximális üzemi nyomás 3 barFűtési kör minimális üzemi nyomás 0,3 barFűtési előremenő csatlakozás ¾" collFűtési visszatérő csatlakozás ¾" collGáz csatlakozás ¾" collFöldgáz G 20 belépő nyomás 20 mbarFöldgáz G 20 gázfogyasztás 2,64 m3/hBután G 30 belépő nyomás 30 mbarBután G 30 gázfogyasztás 1,97 kg/hPropán G31 belépő nyomás 37 mbarPropán G31 gázfogyasztás 1,94 kg/hHálózati feszültség 230/50 V/HzElektromos védettség X5D IPVízszintes égéstermék elvezetés maximális hossza 60/100 6 mSzétválasztott elvezetés maximális hossza 80/80 40 mFüggőleges égéstermék elvezetés maximális hossza 60/100 6 mHálózati ivóvíz csatlakozás ½" collVentilátor maradék nyomás Δp 100% teljesítménynél 122 PaGarancia 1+1 ÉvBruttó súly 37 kg
| Termék ID: | #3443394 |
| Kondenzációs: | Igen |
| Magasság: | 642 mm |
| Mélység: | 307 mm |
| Szélesség: | 410 mm |
| Teljesítmény: | 27 kW |
| Típus: | Gázkazán |
| Tömeg: | 37 kg |