Radiant - R1K 34/B
0 / 5
0 / 5
Új kivitelű rozsdamentes acél hőcserélőElektronikusan szabályozott szivattyúModulációs arány 1:9Kis méretBeépített 8l fűtési tágulási tartályÚjratervezett hidraulikus blokkNagyméretű LCD kijelzőFejlett elektronikaBeépített időjárás függő szabályozó Teljesítmény fűtés max. 34 kWTeljesítmény fűtés min. 4,1 kWTeljesítmény vízoldal max. 34 kWTeljesítmény vízoldal min. 4,1 kWTeljesítmény (max) 34 kWTeljesítmény (min) 4,1 kWHatásfok 97,7 %CE minősítés 0476CQ0134 n°Osztályba sorolás B23p-B33-C13-C33-C43-C53- C63-C83-C93Beállítható fűtési hőmérséklet tartomány (min-max) 25 - 80 °CFűtőközeg maximális üzemi hőmérséklete 95 °CTágulási tartály térfogat 8 lFűtési kör maximális üzemi nyomás 3 barFűtési kör minimális üzemi nyomás 0,3 barBeállítható HMV hőmérséklet tartomány (min-max) 35 - 60 °CSzélesség 410 mmMagasság 642 mmMélység 330 mmBruttó súly 44 kgFűtési előremenő csatlakozás ¾" collFűtési visszatérő csatlakozás ¾" collHálózati ivóvíz csatlakozás ½" collGáz csatlakozás ¾" collVízszintes égéstermék elvezetés maximális hossza 60/100 6 mSzétválasztott elvezetés maximális hossza 80/80 40 mFüggőleges égéstermék elvezetés maximális hossza 60/100 6 mVentilátor maradék nyomás Δp 100% teljesítménynél 90,7 PaFöldgáz G 20 belépő nyomás 20 mbarFöldgáz G 20 gázfogyasztás 3,6 m3/hBután G 30 belépő nyomás 30 mbarBután G 30 gázfogyasztás 2,68 kg/hPropán G31 belépő nyomás 37 mbarPropán G31 gázfogyasztás 2,64 kg/hHálózati feszültség 230/50 V/HzTeljesítmény felvétel 78 WElektromos védettség X5D IPGarancia 1+1 Év
| Termék ID: | #3443448 |
| Kondenzációs: | Igen |
| Magasság: | 642 mm |
| Mélység: | 330 mm |
| Szélesség: | 410 mm |
| Teljesítmény: | 34 kW |
| Típus: | Gázkazán |
| Tömeg: | 44 kg |