Radiant - R1K 50
0 / 5
0 / 5
Új kivitelű rozsdamentes acél hőcserélőModulációs arány 1:9Kis méretÚjratervezett hidraulikus blokkNagyméretű LCD kijelzőFejlett elektronikaBeépített időjárás függő szabályozó Teljesítmény (max) 50 kWTeljesítmény (min) 5 kWMagasság 640 mmSzélesség 410 mmHatásfok 97,71 %Mélység 485 mmTeljesítmény fűtés max. 34 kWTeljesítmény fűtés min. 4,1 kWTeljesítmény vízoldal max. 34 kWTeljesítmény vízoldal min. 4,1 kWHMV. hőmérséklet beállítási tartomány 35 - 60 °COsztályba sorolás B23p-B33-C13-C33-C43-C53- C63-C83-C93CE minősítés 0476CQ0134 n°Beállítható fűtési hőmérséklet tartomány (min-max) 25 - 80 °CFűtőközeg maximális üzemi hőmérséklete 95 °CTágulási tartály térfogat 8 lFűtési kör maximális üzemi nyomás 3 barFűtési kör minimális üzemi nyomás 0,3 barFűtési előremenő csatlakozás ¾" collFűtési visszatérő csatlakozás ¾" collGáz csatlakozás ¾" collHálózati ivóvíz csatlakozás ½" collFöldgáz G 20 belépő nyomás 20 mbarFöldgáz G 20 gázfogyasztás 3,6 m3/hBután G 30 belépő nyomás 30 mbarBután G 30 gázfogyasztás 2,68 kg/hPropán G31 belépő nyomás 37 mbarPropán G31 gázfogyasztás 2,64 kg/hHálózati feszültség 230/50 V/HzElektromos védettség X5D IPVízszintes égéstermék elvezetés maximális hossza 60/100 6 mSzétválasztott elvezetés maximális hossza 80/80 40 mFüggőleges égéstermék elvezetés maximális hossza 60/100 6 mVentilátor maradék nyomás Δp 100% teljesítménynél 90,7 PaGarancia 1+1 ÉvBruttó súly 44 kg
| Termék ID: | #3443818 |
| Fűtővíz maximális hőmérséklete: | 80 °C |
| Kondenzációs: | Igen |
| Magasság: | 640 mm |
| Mélység: | 485 mm |
| Szélesség: | 410 mm |
| Teljesítmény: | 50 kW |
| Típus: | Gázkazán |
| Tömeg: | 56 kg |