Radiant - R2K 24
0 / 5
0 / 5
Gyártó: Radiant Modell: R2K 24 Leírás: Kondenzáció Az égés során vízgőz is keletkezik a kondenzációs kazánok, a füstgázt átvezetik egy hőcserélőn és hasznosítják a benne rejlő plusz energiát. A füstgáz lehűl, kicsapódik a vízgőz (kondenzáció). Folyamatos lángmoduláció A készülék a beállított hőfok elérése előtt elkezdi a lángmagasság csökkentését, ezáltal a túlfűtés jelentősen csökken. Beépített időjáráskövető szabályzó A készülék elektronikájába be van építve a időjáráskövető szabályozás ami az időjárás változása esetén automatikusan változtatja a rendszer előremenő hőmérsékletének értékét. Külső hőmérséklet érzékelő csatlakozása szükséges a működéshez (a készülékeknek nem tartozéka) Nemesacél hőcserélő Nemesacélból készül a hőcserélő, hogy ellenálljon a füstgázban lévő savas folyadékoknak nagyon hosszú időn keresztül. LCD kijelző Nagyméretű LCD kijelző, mely képes kijelezni a működési állapotot, hőmérsékleteket, és hibakódokat.
| Termék ID: | #3443264 |
| Fűtővíz maximális hőmérséklete: | 80 °C |
| Kondenzációs: | Igen |
| Magasság: | 640 mm |
| Mélység: | 310 mm |
| Szélesség: | 410 mm |
| Teljesítmény: | 23.5 kW |
| Típus: | Kombi gázkazán |
| Tömeg: | 35 kg |