Remeha - Calora 25S (100017683)
0 / 5
0 / 5
Modulárisan összeépíthető kazán, Modulációs (A energiaosztályú) szivattyú, Hőteljesítmény: 5,6-25,5 kW Műszaki adatok: Füstgázcsatlakozás: 60/100 mm, 80/125 mm Fűtési teljesítmény: 5,6-25,5 kW Magasság: 840 mm Szélesség: 600 mm Mélység: 680 mm Súly: 56 kg Névleges hőterhelés: 5,2-25,0 kW Hatásfok: 102,0 % Elektromos védettség: IP 21 Égéstermék hőmérséklet: 30-80 °C A Remeha Calora 25S álló kondenzációs gázkazán megfelel az ErP követelményeknek. A kazánhoz hozzáépíthető tárolóelemek segítségével álló hőközpont építhető, amely letisztult, tetszetős külsejű. Kis helyigényű, kevesebb mint fél négyzetméteren is felállítható. Könnyen kezelhető és szervizelhető. A Calora 25S az időjáráskövető szabályozásnak köszönhetően maximális hatékonysággal és komfortal működtethető, „A energiabesorolású gázkazán. A kazánhoz három nagyságú (100/160/220 literes) melegvíz tároló közül lehet választani. Az elemek egymásra, vagy egymás mellé helyezhetők. Termék részletes ismertetése: Álló kondenzációs gázkazán Hőközponttá építhető „A energiaosztály Moduláris felépítés Kis helyigény (felállítás kevesebb, mint fél négyzetméteren) Halk üzem Modulációs szivattyú („A energiabesorolás) Új fejlesztésű hőcserélő 3 utú szelep a melegvíz készítéshez Nagyméretű, menürendszerrel rendelkező kijelző Időjárás-követő szabályozás Karbantartási igény kijelzés Tágulsái tartály, biztonsági szelep, gyorslégtelenítés Könnyen telepíthető, szervizelhető Elektromos védettség: IP 21 Teljesítmény (50/30 °C): 5,6-25,5 kW
| Termék ID: | #3443462 |
| Kondenzációs: | Igen |
| Magasság: | 840 mm |
| Mélység: | 680 mm |
| Szélesség: | 600 mm |
| Teljesítmény: | 25 kW |
| Típus: | Gázkazán |
| Tömeg: | 56 kg |