Saunier Duval - Thelia Condens 30 AS (0010019941)
3 / 5
3 / 5
Gyártó: Saunier Duval Modell: Thelia Condens 30 AS Leírás: A Thelia Condens az új energiahatékonysági követelményeket maradéktalanul teljesítő kondenzációs gázkazán-család. Az ErP előírásainak bevezetése egy új felépítésű tüzelőberendezés megalkotását tette szükségessé: ennek eredménye az új, Thelia Condens gázkészülék család. A Semia Condens készüléket váltó új készülékcsalád, az alacsonyabb árfekvésű kategória zászlóshajójaként 3-3 db fűtő és kombi készülékkel kívánja teljesíteni a változó piaci igényeket. A Thelia Condens legfőbb előnyei:
a meglévő fűtési és használatimelegvíz-ellátó rendszerekhez is könnyen illeszthető
saját fejlesztésű alumínium hőcserélővel rendelkezik, ami ellenáll a legnagyobb hő- és mechanikai terheléseknek is
szabadalmaztatott, önmagát tömítő kondenzvízcsapdát tartalmaz (nem kell feltölteni).
speciális működésének köszönhetően gyorsan készíti a meleg vizet
a nagy hatékonyságú modulációs szivattyú teljesítménye folyamatosan illeszkedik a rendszer adottságaihoz és a fűtési hőigényhez
beépített időjárás-követő szabályozója van
kompakt méretekkel rendelkezik
Műszaki adatok:
Füstgázcsatlakozás: 80/125 mm
Fűtési teljesítmény: 7,5-29,8 kW
Magasság: 740 mm
Szélesség: 418 mm
Mélység: 300 mm
Súly: 32 kg
Zárt tágulási tartály: 8 l
Maximális fűtési hőmérséklet: IPX5D
Hatásfok: 93%
| Termék ID: | #3443339 |
| Kondenzációs: | Igen |
| Magasság: | 740 mm |
| Mélység: | 300 mm |
| Szélesség: | 418 mm |
| Teljesítmény: | 29.8 kW |
| Típus: | Gázkazán |
| Tömeg: | 32 kg |