Saunier Duval - Thema Condens 30 (0010017377)
4 / 5
4 / 5
A Saunier Duval Thema Condens 30-A kondenzációs fali kombi gázkazán család hű a nevéhez. A „Thema elnevezés minden esetben a kiváló termék és a magas minőség záloga. Az elegáns megjelenésnek, a csökkentett zajszintnek és a „Warmstart funkciónak köszönhetően magas meleg víz komfortot biztosít. A Thema Condens kombi gázkazán az új energiahatékonysági követelményeknek maradéktalanul megfelel. A nagy hatékonyságú modulációs szivattyú teljesítménye folyamatosan illeszkedik a fűtési igényekhez, emellett energiát takarít meg. - Kondenzációs fali kombi gázkazán - „A energiaosztály (fűtés és melegvíz készítés) - Elegáns megjelenés - Halk üzem - Nagy hatékonyságú, modulációs szivattyú - ErP-ready - eBUS kommunikáció - Egyszerű, letisztult kezelőfelület - Elektromos gyújtás - Önmagát tömítő kondenzvízcsapda (nem kell feltölteni) - Mikroprocesszoros vezérlés - Folyamatos lángszabályozás, ionizációs lángőrzés - Nyomáskülönbség kapcsoló - Warmstart funkció (azonnali melegvíz) - Intelligens védelem (túlnyomás, vízhiány, túlmelegedés, áramkimaradás, füstgáz-visszaáramlás) - Fűtési teljesítménytartomány: 6,6-26,7 kW - HMV teljesítménytartomány: 5,1-25,5 kW - Csapolási profil: XL - Energiahatékonyság fűtés: 93%, HMV: 86%
| Termék ID: | #3443497 |
| Kondenzációs: | Igen |
| Magasság: | 740 mm |
| Mélység: | 344 mm |
| Szélesség: | 418 mm |
| Teljesítmény: | 26.7 kW |
| Típus: | Kombi gázkazán |
| Tömeg: | 38 kg |