Saunier Duval - Thema Condens AS 12
0 / 5
0 / 5
Fűtő kivitel
Csökkentett zajszint, ami garantálja a halk működést és emeli a komfortérzetet
Egyszerű, letisztult kezelőfelület
Speciális „Warmstart funkció, amely segítségével a melegvízcsap megnyitása után a készülék szinte azonnal ad melegvizet
Intelligens, többlépcsős védelem: túlnyomás, vízhiány, túlmelegedés, áramkimaradás, füstgáz-visszaáramlás esetére
Elektromos védettsége révén (IPX5D) fürdőszobába, kád fölé is elhelyezhető
Szabadalmaztatott, önmagát tömítő kondenzvízcsapdával rendelkezik (nem kell feltölteni)
nagy hatékonyságú szivattyúja energiát takarít meg
Megjelenése franciásan elegáns megjelenés
Szerelőpanel a készülékhez: Thema Condens A termék tartós üzemképességének és üzembiztonságának, megbízhatóságának és hosszú élettartamának feltétele a szakember által elvégzett évenkénti ellenőrzés és kétévenkénti karbantartás.
| Termék ID: | #3443341 |
| Kondenzációs: | Igen |
| Magasság: | 740 mm |
| Mélység: | 344 mm |
| Szélesség: | 418 mm |
| Teljesítmény: | 13.2 kW |
| Típus: | Gázkazán |
| Tömeg: | 37 kg |