Totya - Klasszik 4 45 kW
0 / 5
0 / 5
A tűztér 5 mm lemezből készül. Csak nyitott fűtési rendszerekre köthető. Minden szilárd tüzelőanyaggal lehet használni, kivéve koksz -al. A termék CE minősitéssel rendelkezik. Szigetelés nélkül készül, és szigetelést nem is gyártanak hozzá. Termék részét képező tartozékok:- Kazán- Huzatszabályzó (RT-4 Regulus vagy HONEYWELL)- Hőmérő (1912 cikkszámú)- Rostélyok (PEK-8, 3 darab)- Ajtó kilincs (DT103) (kérésre tudunk küldeni szigetelt kilincset is, amit nem tartalmaz a termék ára! Rendeléskor a 5742 cikkszámú termékből kell rendelni 3 darabot) Teljeskörű alkatrész ellátást tudunk biztosítani. MAGYAR TERMÉK!MŰSZAKI ADATOKMax. teljesítmény (kw): 45Tüzelő ajtó méret (mm): 200x200Névleges hőteljesítmény (kw): 43Hatásfok (%): 76Töltő-ürítő (coll): 1/2Elmenő-visszatérő csat. (coll): 2Füstcső magasság (mm): 845Füstcső átmérő (mm): 130Tömeg (kg): 240Üzemi nyomás (bar): 1Üzemi hőm. min. -max. (C): 50-90Próbanyom ás (bar): 1,5Huzatigény (mbar): 0,2Tűztér mérete (mm) (szélesség, magasság, mélység): 590x480x380Magasság (mm): 1005 Szélesség (mm): 640
| Termék ID: | #3443506 |
| Kondenzációs: | Nem |
| Magasság: | 1005 mm |
| Mélység: | 740 mm |
| Szélesség: | 640 mm |
| Teljesítmény: | 45 kW |
| Típus: | Szilárd tüzelésű |
| Tömeg: | 240 kg |
| Űrtartalom: | 198 l |